Revoluční online kurz, jak na školní sociální sítě, je tu!

Víme, že nabírání žáků pro střední školu není žádná hračka. Kolik personálu je potřeba na přípravu kvalitního dne otevřených dveří, kolik příprav, letáčků, obcházení základních škol? Nyní máte možnost ušetřit spoustu energie přípravou kvalitní online kampaně na sociálních sítích. Kurz "Jak na školní sociální sítě" vás nechá nahlédnout pod pokličku digitálního marketingu.

Jak přivést nové uchazeče a neutratit za to statisíce? 

Naučíme vás pořádat virtuální dny otevřených dveří. Efektivně a svépomocí. 

Co nás k přípravě kurzu přivedlo?

Během covidu bylo vidět spoustu nepovedených ale i zdařilých pokusů jak zaujmout v online prostoru. Jak přivést návštěvnost na vaše sociální sítě a web pro některé školy zůstalo stále jako mystérium a bez externí marketingové firmy se jen stěží dalo pracovat. My jsme ale dospěli k názoru, že vás naučíme  raději chytat ryby než abychom je za vás chytali a předáme vám naše know-how v rámci nového online kurzu. 

Stavíme na zkušenostech a otestovaných řešeních

 Díky tomu, že jsme absolvovali s některými středními školami virtuální dny otevřených dveří, zjistili jsme že hlavními pilíři pro tvorbu úspěšné online kampaně je trojice webových stránek, virtuální prohlídky a správně nastartovaných a využívaných sociálních sítí. A my vám v rámci tohoto online kurzu předáme naše know-how a tajné tipy a triky, díky kterým jsme středním školám zajistili dostatek uchazečů a přetlak v prvních ročnících. 

Kdo vás bude provázet kurzem? 

Školení pro vás v online podobě připravila Mgr. Eva Baez, která se dlouhodobě věnuje digitálnímu marketingu a má za sebou zkušenost z firem jako je Microsoft a Dior. Protože se svět digitálních médií neustále vyvíjí, budeme školení i nadále upravovat tak, aby jste se v něm dozvěděli aktuální informace. 

Představení online kurzu

 • V kurzu se dozvíte jak na nastavení sociálních sítí a přípravu tzv. obsahového plánu. 
 • Naučíte se pracovat s meta business managerem, abyste mohli vytvářet nejen kampaně, ale také je vyhodnocovat. Takové školení by nám trvalo u vás na škole dva dny, my jej ale nabízíme formou online za desetinu ceny prezenčního kurzu. 
 • V kurzu se dozvíte, jak postupovat při přípravě nového webu - od přípravy struktury až po výběr redakčního systému a následného provozu webu tak, abyste neopakovali běžné chyby, kterých se školy dopouštějí. V kurzu vám také doporučíme média, jak efektivně prezentovat vaši školu a jak z vašeho webu vykřesat maximum. 

Dostanete:

 • sérii 10ti videí v délce 6 hodin o tom, jak na sociální sítě vaší školy + jak uvažovat o školním webu a jaké média zvolit pro lepší propagaci
 • bonusové materiály
 • online příručku - Jak na školní sítě? 
 • členství ve FB skupině
 • 15ti minutovou konzultaci

Bonusy

 • Zdarma vám dáme flowchart,
 • ukázku úspěšného content planu, který skutečně přivedl nové uchazeče a postaral se o úspěšný virtuální den otevřených dveří 
 • také získáte členství v naší facebook skupině, kde si budeme předávat další praktické tipy
 • Dostanete navíc 15ti minutovou konzultaci ke školení gratis, kde probereme vaše palčivé otázky. 

 Cena online kurzu je 3990.- bez DPH 

Mám o kurz zájem

Garantujeme 100% vrácení peněz, pokud zhodnotíte kurz jako nepřínosný. 

 • Náš kurz za tuto cenu prodáváme pouze do konce roku 2022.
 • Chcete se tedy komplexně naučit jak postavit kvalitní školní web, připravit atraktivní vizuální obsah (videa, fotografie, virtuální prohlídky) a zároveň vytvořit kampaně na sociálních sítích, které se vám postarají o úspěšný online den otevřených dveří? Pak si kupte kurz pro vaši školu a shlédněte jej spolu s vašimi kolegy. 

Po zaplacení faktury vám zašleme přístup pro shlédnutí celého kurzu. 

 

Časté dotazy a odpovědi

Pro koho je kurz určen? 

Pro každého, kdo chce škole pomoci s webem, sociálními sítěmi nebo si jen chce rozšířit obzory. 

Kolik se online kurzu může zúčastnit osob? 

Libovolný počet lidí v rámci vaší školy.

Mohu kurz poslat i kolegům do jiné školy? 

Ne, to bohužel není možné. Lze pouze kurz využívat pro jeden subjekt.

Jak dlouho budou videa k dispozici? 

Videa vám zůstanou k dispozici po dobu 60ti dní, tak abyste měli prostor si je dostatečně projít a aplikovat. 

Teď přišel čas se rozhodnout: mít pouze prezenční dny otevřených dveří nebo je vhodně doplnit o efektivní online formu na základě již ověřených taktik a strategií. 

Objednat kurz 

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
×

Právě spouštíme Online workshop
Jak nabírat uchazeče v roce 2023.

To mě zajímá