6 důvodů, proč otevřít dveře vaší školy virtuální prohlídkou

Virtuální prohlídka školy osloví nejen budoucí žáky, ale i nové zaměstnance nebo sponzory. Poslouží jako moderní virtuální prezentace vaší školy – ať už na webových stránkách či sociálních sítích. A díky naším chytrým funkcím ji můžete využít i jako dokumentaci při čerpání projektů a grantů. Důvodů pro pořízení virtuální prohlídky je spousta – my jsme vybrali ty hlavní.

Osloví nejen budoucí žáky, ale i nové zaměstnance nebo sponzory. Poslouží jako moderní virtuální prezentace vaší školy – ať už na webových stránkách či sociálních sítích. A díky naším chytrým funkcím ji můžete využít i jako dokumentaci při čerpání projektů a grantů. Důvodů pro pořízení virtuální prohlídky je spousta – my jsme vybrali ty hlavní.

1) Virtuální prohlídka celého studia 

V prohlídce je vhodné ukázat nejen fyzické prostory školy. Tvorbou tématických okruhů s infobody můžeme představit i jednotlivé studijní obory. Zájemce o obor tesaře tak při prohlídce obeznámíme s harmonogramem studia a vezmeme do tesařské dílny či do dalších prostor, kde bude v následujících letech trávit čas. Prohlídku je vhodné fotit přímo se studenty při odborné práci. Prohlídku lze obohatit i o videosekvence, které nejen ukáží jednotlivé činnosti, ale dají zájemci barvitou představu, jak bude studium a výuka probíhat. 

2) Buďte připraveni a nebudete překvapeni

Historie se snad opakovat nebude, ale nelze 100% určit, že prezenční nábory vždy proběhnou. Při rozhodování žáků o dalším studiu hraje návštěva školy zásadní roli – potřebují vědět, jak vypadají učebny a zda se jim tam bude líbit. Buďte na to připraveni předem. Díky virtuální prohlídce budou dveře vaší školy otevřené zájemcům po celý rok. 

3) Nalákejte nové zaměstnance

Virtuální prohlídka slouží i jako efektivní HR nástroj. Získat dobré zaměstnance dnes není jednoduché, a proto je dobré je oslovit netradiční cestou a odlišit se od dalších školských zařízení. Je vaše škola prestižní v jakémkoliv ohledu? Nabízíte něco, co ostatní nemají? 

Předveďte budoucím zaměstnancům prostory, ve kterých by mohli pracovat. Ať se na atmosféru vaší školy naladí a představí si, jaké by to bylo… Je to mnohem efektivnější HR nábor než textový inzerát o třech odstavcích.

4) Virtuální prohlídka plná života

Místo hromady fotografií v galeriích na titulní stránce, virtuální prohlídka nové generace od Virtual Visit má možnost zachytit život ve škole tak, jako kdyby probíhal den otevřených dveří přímo při vyučování. Díky tomu můžete prezentovat školu plnou života a nikoliv jen prázdné lavice. 

5) Přivítejte návštěvníky ve 21. století

Je vaše škola rozčleněna do několika budov a oddělených pracovišť? Jděte s dobou a namísto papírové mapky na omšelé nástěnce umístěte ke vchodu kiosek či obrazovku s virtuální prohlídkou. Ať už se do prostor vaší školy vydal kdokoliv, díky virtuální prohlídce s mapkou se rozhodně neztratí. 

6) Jedna prohlídka osloví tisíce žáků

Virtuální prohlídky škol vždy přizpůsobujeme zobrazení na mobilním zařízení, a tak je z nich ideální obsah pro sociální sítě. Prohlídku můžete jednoduše sdílet na facebookovém či instagramovém účtu a pokud ji navíc podpoříte propagací, oslovíte tisíce žáků z celého regionu. A to v prostoru, kde každý den tráví nejvíce času – na sociálních sítích. 

7) Proč prohlídku od nás?

 Máme v tom za více než 10 let dobrou praxi a jsme v současnosti jedničkou na trhu v oblasti vývoje virtuálních prohlídek. Virtuální prohlídky připravujeme školám vždy na míru, a tak má každá svoji myšlenku a scénář. Virtuální prohlídku také doplníme komentovaným průvodcem, který oživí váš virtuální den otevřených dveří. Návštěvníky zavede do vybraných místností a učeben, které jsou pro ně zajímavé a ukáže jim jejich budoucí spolužáky v akci. Virtuální prohlídky totiž doplňujeme o reportážní fotografie. Naše zábavné a interaktivní prvky se postarají o to, že je prohlídka ze školy jen tak nepustí.

Získejte nezávaznou nabídku!

Jak to může vypadat? 

https://prohlidky.virtualvisit.cz/SUPSS_Zelezny_Brod/

https://prohlidky.virtualvisit.cz/art_econ_praha/

https://prohlidky.virtualvisit.cz/Gym_Bruntal_f/

 

Webinář zdarma, který změní vaši online komunikaci
Poslední dva termíny Webinář: 10 chyb na školním webu, kterých se vyvarovat