EduNation pro kraje

Pomůžeme vám zlepšit prezentaci sociálních služeb na úrovni kraje. Nabízíme webové stránky, virtuální prohlídky a konzultace.

Vzhledem k současné pandemické situaci nejen v oblasti sociálních služeb, kdy většina zařízení má zákaz vstupu veřejnosti na pracoviště - vnímáme jako potřebnou jednak 

Po oboustranně spokojené zkušenosti s Olomouckým krajem jsme se ve Virtual Visit rozhodli nabídnout spolupráci i dalším krajům v oblasti sjednocení webových stránek - s důrazem na pravidla přístupnosti podle zákona č. 99/2019 Sb a tvorbu virtuálních prohlídek - abychom umožnili žadatelům podívat se do zařízení alespoň virtuálně. Zároveň, pro jejich snazší orientaci můžeme pro váš kraj připravit i rozcestník sociálních služeb nebo jednotné řešení rezervačního systému návštěv - to je nyní velké téma a jsou to další přesahy možné spolupráce. 

Jak takový projekt může probíhat?

Všechna zařízení vyfotíme pomocí speciální technologie, použijeme letecké snímky z dronu a doplníme prohlídky o namluvené komentáře našimi profesionály, abychom mohli vytvořit nezapomenutelnou virtuální prohlídku domova, která bude mít i dostatečnou informativní hodnotu. Zároveň připravíme kvalitní fotodokumentaci na tvorbu nových webových stránek. 

Webové stránky tvoříme ve dvou scénářích

asdf
asdf

Návrh konkrétní spolupráce

dsfh
dfghdfgh
sdhg
dfghdfhg

Rád se s Vámi sejdu osobně a nebo přes vzdálenou plochu (Skype, Zoom, Teamviewer).

V případě, že byste stáli o osobní schůzku, volejte na tel 777 338 864.

Mgr. Petr Pospíchal
Koordinátor a fotograf

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů