Nový redakční systém pro školy EDU2

Vítejte v CMS Edu 2, špičkovém redakčním systému pro neziskové organizace, školy a sociální služby. Náš systém nabízí jednoduché a intuitivní administrační rozhraní, vše v českém jazyce. Co o systému říkají jeho uživatelé z řad škol? 

Představujeme vám CMS Edu 2 na kterém nyní stavíme všechny školní weby. Mluvíme zde o špičkovém redakčním systému pro neziskové organizace, školy a sociální služby. Systém, který vyvíjí společnost Virtual Visit s.r.o., nabízí jednoduché a intuitivní administrační rozhraní, vše v českém jazyce. Co o systému říkají jeho uživatelé z řad škol?

Jak EDU2 funguje? 

S takto intuitivním systémem jsme se u škol ještě nesetkali. Redakční systém je nyní součástí webů, které stavíme školám na míru. 

Funkcionality jsou přizpůsobeny cílové skupině škol. Školy mohou těžit z našeho speciálního zaměření widgetů a funkcionalit zaměřených na budování vztahu s veřejností a budoucí studenty. Dále také nabízíme šablony pro prezentaci informací o studijních programech a oborech. 

Redakční systém EDU2 má také propracovaný systém aktualit, které přesouvá s prošlou platností z naplánovaných do těch proběhlých. Vy jen aktualitu doplníte o fotky za akce a nový text - např. formou reportu jak se akce vydařila a systém za vás udělá zbytek. 

S CMS Edu 2 si můžete být jisti, že se vaše webové stránky budou snadno spravovat a budou efektivně komunikovat s vaším publikem. 

Chcete nahlédnout pod pokličku?

Více informací - jak EDU2 funguje?

Zde můžete shlédnout prezentaci redakčního systému přímo uživatelem, který jej využívá ke každodenní práci: 

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů