Postaráme se vám nejen o grafické práce

Prezentace vaší školy určuje, jak vás uchazeči, studenti i partneři školy vnímají. Vytvoříme pro vás návrh školních tiskovin, propagačních předmětů, školního oblečení nebo také logomanuál. Rádi s vámi probereme, co potřebujete a přizpůsobíme tomu naši nabídku.

Co umíme

Vytvoříme vám nové logo a dodáme logomanuál

Logo je základní prvek vaší komunikace, rádi vám ho upravíme tak, aby vás vhodně prezentovalo.

Navrhneme veškeré podklady pro vaši prezentaci

Vyladíme vaši komunikaci. Vytvoříme pro vás hlavičkový papír, vizitky, powerpointovou prezentaci nebo třeba i podpis do mailu.

Vytvoříme pro vás merkantilie

Školní trička, kšiltovky i košile pro učitele. To vše a mnohem víc pro vás můžeme navrhnout a následně nechat udělat.

Proč grafické podklady od nás

Se školami pracujeme roky

Sladěné grafické výstupy vaší školy vám dodají na profesionalitě, podpoří zapamatovatelnost a zvýší důvěryhodnost

Jsme Edunation. Se školami pracujeme roky a dokážeme pochopit a předat to podstatné o vaší škole. Navrhneme moderní a funkční design pro všechny vaše výstupy a vyjádříme vaši jedinečnost. Díky našim zkušenostem, nám nemusíte vysvětlovat, jak jednotlivé výstupy budete používat.

Co o své práci říká náš grafik Lukáš

Lukáš
grafik

„Ve většině případů sebou změna loga přináší změnu všeho, kde se logo objevuje. Proto je zásadní, abych se nacítil na potřeby školy i cílových skupin, které chce oslovovat. Musím uchopit její podstatu a také znát její požadavky na vzhled, jakou používá barevnost i to, kde se logo v budoucnu bude objevovat.

Je důležité, abych si nastudoval odvětví činnosti budoucích absolventů, ikonické prvky, fotky a další materiály, které bych mohl v logu zosobnit. V poslední fázi si projdu konkurenci v ČR i ve světě, abych věděl, že je logo unikátní.

Mým úkolem je zkrátka navrhnout takové logo, které bude fungovat za každé situace a bude vyjadřovat osobnost školy".

Číst dále

Balíčky služeb

Tvorba loga
  • Vytvoříme 3 varianty loga
  • Zařadíme až 3x vaše iterace
  • Dodáme logo ve 4 formátech (eps, ai, pdf, jpg)
  • Předáme vám logomanuál (plnobarevná verze, inverzní a černobílá)
Tvorba loga + 3 tiskoviny + letáček
  • Vytvoříme logo a logomanuál
  • Uděláme 3 druhy tiskovin podle vašeho výběru
  • Dodáme návrh hlavičkového papíru
  • Navrhneme vizitky pro vedení
  • Vytvoříme vám podpis do emailu

Postup spolupráce

Projdeme zadání. Doptáme se vás na pro nás důležité otázky. Uděláme si rešerši. Nacítíme se na potřeby školy i vaší cílové skupiny. Připravíme několik variant loga.

Ukázky práce

Obchodní akademie Ostrava

S OA jsme se domluvili, že jim zpracujeme kompletní strategii komunikace. Začali jsme vizuální identitou, pokračovali jsme tvorbou webových stránek a navrhli postup jak dále uchopit celkovou vizuální propagaci.

Jedním z aspektů tohoto projektu bylo propojení komunikace dvou škol, které mají odlišné obory a tedy i cílové skupiny. Jednalo se o střední školu a vyšší odbornou školu. Proto jsme museli promyslet, jak zaujmout dvě odlišné cílové skupiny, mezi nimiž je nejen věkový odstup, ale také jiná studijní orientace.

Taková práce pro nás není ojedinělá, hledali jsme propojující prvky, které jsme komunikovali na hlavní stránce a specifika škol a oborů jsme rozebírali na jednotlivých podstránkách.

Po celou dobu jsme spolupracovali s perfektně koordinovaným osmičlenným týmem odborníků z obou škol. Během každého setkání byl tým proaktivní a měl přehled o tom, v jaké fázi projektu právě jsme. Díky jejich inspirativním poznámkám a zpětné vazbě jsme vše zvládli i navzdory šibeničnímu termínu.

Střední škola letecké a výpočetní techniky

(návrh koncepce)

Střední škola Odolená voda chtěla aktualizovat svůj web, ale také svoji vizuální identitu. Tak jsme se na to vrhli. Spolu s naším grafikem Lukášem jsme aktualizovali logo a rozšířili škálu používaných barevností.

V současné době máme pro školu zpracovanou nejen identitu, ale také nový web a návrhy na školní merkantilie.

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů