Online kurz, která se věnuje základům digitálního marketingu pro školy

Víme, že nabírání žáků pro střední školu není žádná hračka. Kolik personálu je potřeba na přípravu kvalitního dne otevřených dveří, kolik letáčků, obcházení základních škol či osobních konzultací? Nyní máte možnost ušetřit spoustu energie přípravou kvalitní online kampaně na sociálních sítích. Kurz "Jak na školní online marketing" vás nechá nahlédnout pod pokličku digitálního marketingu.

Jak přivést nové uchazeče a neutratit za to statisíce?

Naučíme vás pořádat virtuální dny otevřených dveří. Efektivně a svépomocí.

Cena online kurzu je 3990,- bez DPH / roční přístup.

Mám zájem o online kurz
Co nás k přípravě kurzu přivedlo?

Během covidu bylo vidět spoustu nepovedených ale i zdařilých pokusů jak zaujmout v online prostoru. Jak přivést návštěvnost na vaše sociální sítě a web pro některé školy zůstalo stále jako mystérium a bez externí marketingové firmy se jen stěží dalo pracovat. My jsme ale dospěli k názoru, že vás naučíme  raději chytat ryby než abychom je za vás chytali a předáme vám naše know-how v rámci nového online kurzu. 

Stavíme na zkušenostech a otestovaných řešeních

Díky tomu, že jsme absolvovali s některými středními školami virtuální dny otevřených dveří, zjistili jsme že hlavními pilíři pro tvorbu úspěšné online kampaně je trojice přistávací webové stránky, virtuální prohlídky a správně nastartovaných a využívaných sociálních sítí. My vám v rámci tohoto online kurzu předáme naše know-how a tajné tipy a triky, díky kterým jsme středním školám zajistili dostatek uchazečů a přetlak v prvních ročnících. 

Kdo vás bude provázet kurzem?

Školení pro vás v online podobě připravila Mgr. Eva Baez, která se dlouhodobě věnuje digitálnímu marketingu a má za sebou zkušenost z firem jako je Microsoft a Dior. Protože se svět digitálních médií neustále vyvíjí, budeme školení i nadále upravovat tak, aby jste se v něm dozvěděli aktuální informace. 

Představení online kurzu

  • Garantujeme 100 % vrácení peněz, pokud zhodnotíte kurz jako nepřínosný. 
  • Náš kurz za tuto cenu prodáváme pouze do konce roku 2022.
  • Chcete se tedy komplexně naučit jak postavit kvalitní školní web, připravit atraktivní vizuální obsah (videa, fotografie, virtuální prohlídky) a zároveň vytvořit kampaně na sociálních sítích, které se vám postarají o úspěšný online den otevřených dveří? Pak si kupte kurz pro vaši školu a shlédněte jej spolu s vašimi kolegy. 

Bonusy

  • ukázka úspěšného obsahového plánu, který skutečně přivedl nové uchazeče a postaral se o úspěšný virtuální den otevřených dveří,
  • členství v naší facebook skupině, kde si budeme předávat další praktické tipy,
  • tipy na digitální pomocníky pro efektivnější řízení projektů.

Cena online kurzu je 3990,- bez DPH / roční přístup

Běžná cena podobného offline kurzu pro školu by byla někde mezi 30-35ti tisíci. 

Dostanete

  • sérii 10 videí v délce 6 hodin o tom, jak na online marketing vaší školy + jak uvažovat o školním webu a jaké média zvolit pro lepší propagaci,
  • k videím se můžete vracet po dobu jednoho roku, případně si členství prodloužit,
  • 15 minutovou konzultaci, ve které vám odpovíme na vaše otázky.

Vyplňte prosím dotazník s předběžným zájmem o kurz. Tento kurz vyjde v listopadu a budete mezi prvními, co se o něm dozví: 

Mám zájem o online kurz

Garantujeme 100 % vrácení peněz, pokud zhodnotíte kurz jako nepřínosný. Dejte nám vědět o svém zájmu pod tlačítkem níže. 

Mám zájem o online kurz

FAQ

Pro koho je kurz určen?
Pro každého, kdo chce škole pomoci s webem, sociálními sítěmi nebo si jen chce rozšířit obzory.
Kolik se online kurzu může zúčastnit osob?
Libovolný počet lidí v rámci vaší školy.
Mohu kurz poslat i kolegům do jiné školy?
Ne, to bohužel není možné. Lze pouze kurz využívat pro jeden subjekt.
Jak dlouho budou videa k dispozici?
Videa vám zůstanou k dispozici po dobu jednoho roku, tak abyste měli prostor si je dostatečně projít a aplikovat.

Teď přišel čas se rozhodnout: mít pouze prezenční dny otevřených dveří nebo je vhodně doplnit o efektivní online formu na základě již ověřených taktik a strategií. 

Mám zájem o online kurz