Tvoříme moderní školní weby

Snadné na správu, přehledné pro uživatele a splňující pravidla přístupnosti. Propletené profesionálními fotkami a okořeněné virtuální prohlídkou školy.

Ukázka webové stránky

Proč právě web od nás?

Na obsahu záleží

63,9 % dotazovaných deváťáků by přestalo mít zájem, pokud by školní web neobsahoval důležité informace. V případě, že by stránky byly nepřehledné, mohly by školu stát 45,1 % uchazečů.” (Zdroj: Žáci devátých tříd a střední školy na internetu (2018))

 

Navrhneme přehlednou strukturu webu a obsah užitečný pro uchazeče i současné studenty. Pomůžeme vám i s obsahem na sociální sítě. Postaráme se, aby web splňoval požadavky na GDPR (zabezpečený server, příslušné certifikáty).

Responzivní web jako samozřejmost

Zatímco průměrný dospělý Čech využívá k přístupu na webové stránky primárně notebook či stolní počítač, deváťáci v 80 % případů na internetu surfují na chytrém telefonu.” (Zdroj: Rozhodování o volbě střední školy: Deváťáci měsíc před podáním přihlášek na střední školy (2020))

 

Umožněte uchazečům skvělý zážitek z prohlížení vašeho webu. Postaráme se o to, aby vaše stránky byly přehledné na každém typu zařízení. S tím souvisí i zákonná přístupnost našich webů, které důkladně testují i lidé s handicapem, abychom si byli jisti, že splňují i ta nejpřísnější kritéria.

Moderní a funkční design

25,2 % dotazovaných deváťáků by odradilo, kdyby webové stránky školy nebyly graficky vydařené.” (Zdroj: Žáci devátých tříd a střední školy na internetu (2018))

 

Navrhneme moderní a funkční design, který bude zároveň splňovat zákonná pravidla přístupnosti. Vaší škole můžeme i zpracovat poutavou virtuální prohlídku a vzniklé fotky použít při designu.

Katalog funkcionalit

Po letech vývoje jsme vytvořili celou řadu modulů, díky kterým zhotovíme webové stránky přesně pro vaše potřeby. Ten samý balík funkcí budete mít k dispozici i vy po předání webu. Podívejte se, z čeho můžete vybírat.

Podpora a dokumentace

Pro majitele webových stránek EduNation nabízíme komplexní servis.

Školení k webovým stránkám
Nabízíme k našim webovým stránkám osobní školení u vás ve škole nebo online.
Dokumentace ke správě webu
Dostanete od nás podrobně zpracovanou dokumentaci, která vám pomůže se správou vašich webových stránek.
Podpora
K dispozici je vám i naše podpora (přes e-mail či telefon), která vám ráda pomůže a poradí.

Co na naše služby říkají školy

 • Webové stránky
  Gymnázium Rýmařov
  Pro Gymnázium Rýmařov jsme vytvořili perfektně odladěný web pro každodenní využití školou. Díky tomu se tak usnadnila komunikace s žáky, rodiči i veřejností.
 • Virtuální prohlídka
  SŠLVT Odolená Voda
  Posaďte se do kokpitu letadla a prolétněte se ve virtuální prohlídce Střední škola letecké a výpočetní techniky ✈✈✈ Naši designéři připraví virtuální prohlídku na míru tak, aby odpovídala vaší jedinečné vizuální identitě.
 • Webové stránky
  Střední škola Šumperk
  Grafická stránka nového webu je velmi moderní a mně odpadl stres, kdy sama nevím, kde na našem webu hledat patřičné informace. Orientace je velmi rychlá, intuitivní. Jsem spokojená, a to nejen s výsledkem práce, ale i se způsobem komunikace s pracovníky.

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů