Tvoříme moderní školní weby

Snadné na správu, přehledné pro uživatele a splňující pravidla přístupnosti. Propletené profesionálními fotkami a okořeněné virtuální prohlídkou školy.

Jak by mohl vypadat váš nový web?

Naše weby běží na systému EDU2, který jsme vyvinuli na základě dlouholeté spolupráce s editory školních webů.
Chci vědět více
Takto šetří EDU2 editorům čas
o 75% vyšší efektivita oproti Wordpress
vyšší efektivita oproti Wordpressu
- uvedl pan Jiří Petr, DiS., správce školního webu

Proč právě web od nás?

Na obsahu záleží

Tvoříme přehledné webové stránky, kde jsou všechny důležité informace tam, kde byste je hledali. Struktura a členění musí vyhovovat nejen uchazečům o studium, ale i vašim současným žákům.

Pomůžeme vám i s obsahem na sociální sítě. Postaráme se, aby web splňoval požadavky na GDPR (zabezpečený server, příslušné certifikáty) a přístupnost dle zákona o přístupnosti.

Přístupnost na prvním místě

Umožněte návštěvníkům, aby si mohli užít obsah vašich stránek naplno i přes jejich handicap nebo omezení! Díky tomu, že naše weby vychytávají více jak 70% pravidel přístupnosti, na vás zůstane pouze několik pravidel např. při vkládání videí na váš školní web. 

Responzivní web jako samozřejmost

Umožněte uchazečům skvělý zážitek z prohlížení vašeho webu. Postaráme se o to, aby vaše stránky byly přehledné na každém typu zařízení. S tím souvisí i zákonná přístupnost našich webů, které důkladně testují i lidé s handicapem, abychom si byli jisti, že splňují i ta nejpřísnější kritéria.

Moderní a funkční design

Navrhneme moderní a funkční design, který bude zároveň splňovat zákonná pravidla přístupnosti. Vaší škole můžeme i zpracovat poutavou virtuální prohlídku a vzniklé fotky použít při designu.

Katalog funkcionalit

Po letech vývoje jsme vytvořili celou řadu modulů, díky kterým zhotovíme webové stránky přesně pro vaše potřeby. Ten samý balík funkcí budete mít k dispozici i vy po předání webu. Podívejte se, z čeho můžete vybírat.

Podpora a dokumentace

Pro majitele webových stránek EduNation nabízíme komplexní servis.

Revoluční redakční systém EDU2
Nabízíme k našim webovým stránkám pro školy na míru ušitý redakční systém, který vám bude šetřit až 75% při vkládání obsahu na váš web (ověřeno našimi klienty z řad základních a středních škol).
Dokumentace ke správě webu
Dostanete od nás podrobně zpracovanou dokumentaci, která vám pomůže se správou vašich webových stránek.
Podpora
K dispozici je vám i naše podpora (přes e-mail či telefon), která vám ráda pomůže a poradí.

Co na naše služby říkají školy?

 • Webové stránky
  Gymnázium Rýmařov
  Pro Gymnázium Rýmařov jsme vytvořili perfektně odladěný web pro každodenní využití školou. Díky tomu se tak usnadnila komunikace s žáky, rodiči i veřejností.
 • Virtuální prohlídka
  SŠLVT Odolená Voda
  Posaďte se do kokpitu letadla a prolétněte se ve virtuální prohlídce Střední škola letecké a výpočetní techniky ✈✈✈ Naši designéři připraví virtuální prohlídku na míru tak, aby odpovídala vaší jedinečné vizuální identitě.
 • Webové stránky
  Střední škola Šumperk
  Grafická stránka nového webu je velmi moderní a mně odpadl stres, kdy sama nevím, kde na našem webu hledat patřičné informace. Orientace je velmi rychlá, intuitivní. Jsem spokojená, a to nejen s výsledkem práce, ale i se způsobem komunikace s pracovníky.

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů