Virtuální prohlídka slouží jako celoroční „den“ otevřených dveří

I když už se pomalu vracíme k normálu, poslední rok ukázal, že dát možnost virtuální návštěvy zájemcům o studium je k nezaplacení!

Proč virtuální prohlídku od nás?

Celoroční den otevřených dveří

Tři čtvrtiny dotazovaných žáků neměly letos možnost podívat se do své budoucí školy osobně. Může však virtuální prohlídka nahradit osobní návštěvu školy? Čísla říkají, že ano! 52,2 % dotazovaných školáků uvedlo, že propracovaná virtuální prohlídka s mluveným komentářem a studenty v akci by jim plně nahradila osobní prohlídku.

Hlas, který vás provede

Spolupracujeme s herci na tvorbě těch nejpoutavějších komentářů virtuálních prohlídek na českém trhu. Díky nim se vaši uchazeči v prohlídce neztratí. Přesvědčte se sami.

Seznamte žáky s obory

Virtuální prohlídka může skvěle posloužit pro prezentaci oborů, které vaše škola nabízí. Proveďte uchazeče dílnami, ukažte jim učebny, na které jste hrdí. Ukažte jim seznam oborů přímo ve virtuální prohlídce.

Chci také takovou prohlídku

Co na naše služby říkají školy

 • Virtuální prohlídka
  SUPŠS Železný Brod
  Fotit virtuální prohlídku školy, která je plná uměleckých učeben byla pro naše fotografy velká radost. Takové projekty máme rádi!
 • Virtuální prohlídka
  ISŠA Automobilní Brno
  Pro tuto školu jsme vytvořili kompletně grafiku na míru tak, aby odpovídala vizuálu školy. Díky tomu může tato prohlídka výrazně převyšovat ostatní stejně jako exceluje tato škola ve vybavenosti a kvalitě výuky.
 • Virtuální prohlídka
  Art Econ Praha
  S virtuální prohlídkou jsme velmi spokojeni. Reakce jsou jen a jen kladné. Dále využívame také fotky z backstage z natáčení. Celkově jsme velmi spokojeni.
 • Virtuální prohlídka
  Střední škola stavební Vysoké Mýto
  Z virtuální prohlídky jsme nadšení, je nejlepší, co jsme kdy viděli a odezvy od lidí zvenčí jsou také skvělé.
 • Virtuální prohlídka
  Střední škola technická Přerov
  Jsme rádi, že můžeme takovou virtuální prezentaci školy používat k dalšímu oslovování zájemců o studium. Děkujeme.
 • Virtuální prohlídka
  Katolické gymnázium Třebíč
  Gymnázium v Třebíči je specifické tím, že sídli v historickém areálu bývalého kapucínského kláštera. Fotit tuhle prohlídku pro nás byla radost!
 • Virtuální prohlídka
  Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda
  Pomáháme školám uskutečnit Den otevřených dveří online. Pomocí interaktivní virtuální prohlídky a nového webu.
 • Virtuální prohlídka
  VOŠ zdravotnická a SOŠ zdravotnická škola 5. května
  Pro jednu z největších zdravotnických škol v ČR jsme řešili, jak v jedné prohlídce ukázat hned dvě prohlídky najednou. Museli jsme být dost kreativní, ale stačilo dobře rozvrhnout okruhy, oddělit organizace barvami a ikonami a bylo hotovo!
 • Virtuální prohlídka
  Střední škola řemesel, Šumperk
  Nauč se řemeslo, dělej co tě baví. S tím jsme přistupovali k virtuální prohlídce pro šumperskou střední školu, které jsme kromě prohlídky a webových stránek pomáhali i s kampaní na sociálních sítích.
 • Virtuální prohlídka
  Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov
  Gymnázium a Střední odborná škola v Rýmařově patří se svými pěti budovami k našim největším prohlídkám. Jednotlivých obrazů bylo opravdu hodně, klient ale naštěstí věděl co chce a nechal si poradit.
 • Virtuální prohlídka
  Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
  Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov oslavilo již 120 let od svého založení. Nechtějí se ale zaseknout na jednom místě, a tak si od nás nechali udělat virtuální prohlídku svých historických i současných prostor.

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
×

Právě spouštíme Online workshop
Jak nabírat uchazeče v roce 2023.

To mě zajímá