Jak moderně a efektivně propagovat vaši školu online? Videoprůletem!

Náš videoprůlet školou je skvělou možností, jak v krátkém videu shrnout to nejdůležitější o vaší škole. Kombinace záběrů exteriérů a interiérů společně s krátkými vstupy učitelů a záběry na žáky při výuce je ideální forma pro sdílení na sociálních sítích.

Vytvořili jsme nový formát prezentace školy, který si klade za cíl během jedné a půl minuty odprezentovat to nejdůležitější o vaší škole. Tímto formátem jsme schopni návštěvníka vašeho webu nalákat na vaše další nástroje pro nábor nových žáků jako je virtuální prohlídka nebo pozvánka na den otevřených dveří. Díky dobrému dosahu takového videa, je možné pro vás pak připravit kampaně na sociálních sítích, které budou cílit přesně na vaše potenciální uchazeče nebo jejich rodiče. Žáci mohou video se svým oblíbeným učitelem sdílet na svých vlastních profilech, a přitáhnout tak organickou pozornost k vaší škole z okruhu svých vrstevníků. 

Jak natáčení probíhá? 

Náš štáb dorazí do vaší školy a rozestaví si svůj ateliér pro natáčení rozhovorů. V podstatě nám stačí prostornější kancelář. Dále se podle připraveného harmonogramu pustíme do natáčení jednotlivých scén. Vzhledem k reprezentativní povaze videa tyto záběry často opakujeme. Je vhodné, aby žáci měli dopředu podepsaný souhlas o tom, že mohou být natáčeni pro účely propagace školy.  

Síla videa se projeví v jeho dosahu

Máte nově zrekonstruované učebny? Chcete ukázat světu jedinečnost vaší školy? Vedle virtuální prohlídky je videoprůlet správná volba. 


Takhle se nám to povedlo na Gymnáziu v Bruntále. 

Statické fotky dnes každý rychle prolétne a nevěnuje jim moc velkou pozornost. Ale proč se nepochlubit novou 3D tiskárnou nebo vybavenou laboratoří a nechat učitele promluvit o tom, jak to pomáhá žákům při studiu. 

Ve videu může promluvit ředitel školy s tím, jaké jsou vaše priority a na co se ve škole zaměřujete - v čem jste unikátní.

Zároveň pak můžeme video použít pro den otevřených dveří - buď jako lákadlo nebo v rámci virtuálních dní otevřených dveří. Na několika školách jsme také začali videa používat v úspěšných kampaních na sociálních sítích a tím jsme zvýšili návštěvnost školního webu - naše partnerské školy tak nepocítily vliv nemožnosti osobních návštěv v roce 2021.

Díky těmto zkušenostem víme, jak vám přivést nové žáky !

ozvěte se nám

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů