Jak zajímavě představit vaši školu v 90 sekundách? Videoprůletem!

Jak na internetu v krátkém čase zaujmout nové studenty? Představujeme vám nový formát videa pro školy, který během jedné a půl minuty odprezentuje to nejzajímavější o vaší škole. Videoprůlet je skvělý nástroj pro nábor nových žáků a studentů.

Videoprůlet školou je krátké a úderné video, které ukazuje život na škole. Nechybí v něm záběry z výuky a školy, představení školních aktivit a krátké vstupy učitelů nebo ředitele. Ideální je video zveřejnit na školních webových stránkách a sociálních sítích školy. Může sloužit jako atraktivní pozvánka na Den otevřených dveří nebo upoutávka na virtuální prohlídku školy.

Jak vypadá videoprůlet?

Podívejte se na video, které jsme natočili pro Gymnázium v Bruntále.

Videa mají skvělý dosah

Jedno výstižné video vydá za tisíc slov. Navíc jsou videa na sociálních sítích ten nejoblíbenější formát. Ve spolupráci s několika školami jsme videa použili v úspěšných náborových kampaních na sociálních sítích. Zvýšili jsme návštěvnost na školních webech i počty podaných přihlášek ke studiu. Díky těmto zkušenostem víme, jak přivést nové žáky.  

Jak probíhá natáčení? 

Zjistíme, v čem je vaše škola unikátní a vytvoříme scénář videa. V den natáčení dorazí náš štáb, který natočí exteriér a interiér školy a připraví místnost, kde bude natáčet rozhovory (stačí prostornější kancelář). Podle připraveného scénáře se pustíme do natáčení jednotlivých scén. Je vhodné, aby žáci měli dopředu podepsaný souhlas o tom, že mohou být součástí záběrů videa pro propagaci školy. 

Ideální upoutávka na virtuální prohlídku školy 

Videoprůlet školou společně s virtuální prohlídkou školy jsou skvělými nástroji pro propagaci školy. Tvorba virtuální prohlídky přitom není tak složitá. Jak na virtuální prohlídku? Přečtěte si průvodce.  

 Rádi byste natočili videoprůlet o vaší škole? 

Ozvěte se nám

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů