Jak nabírat uchazeče v roce 2023 - Online workshop

Pokud zrovna letos neslavíte nával nových studentů v prvních ročnících vašich oborů, nezoufejte - máme pro vás dobrou zprávu.

Naše firma Virtual Visit se již dva roky věnuje tomu, jak zvýšit účinnost náboru na školách pomocí online nástrojů a především webu a sociálních sítí. Díky tomu jsme klientům z řad středních škol pomohli získat uchazeče do jinak slabě naplněných oborů. A díky propracované strategii bylo možné realizovat úspěšný online den otevřených dveří i přes nemožnost návštěv školy.

Online workshop

Chtěli bychom vás pozvat na náš online workshop právě na téma “Jak na online nábor žáků v roce 2023”. Účast na workshopu je bezplatná a bude probíhat v prostředí MS Teams.

Na tomto workshopu vám představíme 10 chyb, které školy dělají na sociálních sítích a kvůli tomu přicházejí o nové uchazeče. 

Přihlaste se na Workshop "Jak na nábor nových žáků v roce 2023".

Přihláška na online workshop

V rámci online workshopu získáte přístup k:

  • bezplatné online konzultaci k vašemu webu - jestli je správně nastaven pro nábor nových uchazečů a jestli je dostatečně responzivní (přístupný na mobilních telefonech)
  • bezplatné 15ti minutové konzultaci k vašim sociálním sítím, kterou vás provede kolegyně Eva Baez (naše guru digitálního marketingu).
  • nově připravovanému online kurzu "Jak na školní sociální sítě"
  • výsledkům průzkumu mezi žáky devátých tříd na téma virtuálních prohlídek škol

Na tento bezplatný workshop se můžete hlásit již nyní. Kapacita je ale omezená, proto s přihlášením neotálejte. 

Přihláška na online workshop

Zajímají vás naše reference?

Podívejte se třeba na tvorbu webů pro školy, nebo jak vypadá naše virtuální prohlídka pro Sklářskou školu v Železném Brodě.