Jak nabírat uchazeče v roce 2023 - Online workshop

Pokud zrovna letos neslavíte nával nových studentů v prvních ročnících vašich oborů, nezoufejte - máme pro vás dobrou zprávu.

Pojďte se s námi podívat na 10 nejčastějších chyb, se kterými se opakovaně setkáváme při práci na školních sociálních sítích. Tento online workshop je určený i pro úplné začátečníky.

Ověřte si, zda nepřicházíte o nové uchazeče kvůli základním chybám na sítích. Dozvíte se i užitečné tipy z praxe, které si reklamní agentury schraňují jako své know-how.

Zatím nebyly vloženy žádné položky.
Přihláška na online workshop

Naše firma Virtual Visit se již dva roky věnuje tomu, jak zvýšit účinnost náboru na školách pomocí online nástrojů a především webu a sociálních sítí. Díky tomu jsme klientům z řad středních škol pomohli získat uchazeče do jinak slabě naplněných oborů. A díky propracované strategii bylo možné realizovat úspěšný online den otevřených dveří i přes nemožnost návštěv školy.

Online workshop

Chtěli bychom vás pozvat na náš online workshop právě na téma “Jak na online nábor žáků v roce 2023”. Účast na workshopu je bezplatná a bude probíhat v prostředí MS Teams.

V rámci online workshopu získáte přístup k:

  • bezplatné online konzultaci k vašemu webu: responzivita a nastavení pro nábor nových uchazečů (45 min),
  • bezplatné konzultaci k vašim sociálním sítím, kterou vás provede naše digitální expertka Eva Baez (15 min),
  • slevě na nově připravovaný online kurzu "Jak na školní online marketing "
  • výsledkům průzkumu mezi žáky devátých tříd na téma virtuálních prohlídek škol

Na tento bezplatný workshop se můžete hlásit již nyní. Kapacita je ale omezená, proto s přihlášením neotálejte. 

Přihláška na online workshop

Zajímají vás naše reference?

Podívejte se třeba na tvorbu webů pro školy, nebo jak vypadá naše virtuální prohlídka pro Sklářskou školu v Železném Brodě.