Oslovte uchazeče přes sociální média

Sociální sítě jsou vaše vizitka. Pomůžeme vám nastartovat komunikaci nebo vést úspěšnou kampaň pro oslovení nových uchazečů.

S čím vám můžeme pomoci

Vytvoříme pro vás "Videoprůlet" školou

Velmi se nám pro sociální sítě osvědčila forma tzv, Videoprůletu, kdy dokážeme během velice krátké doby odprezentovat to nejzajímavější z vaší školy. Profesionálně nasvícené a ozvučené rozhovory, kamerové jízdy a vhodně zvolená infografika - to vše můžete očekávat od spotu o vaší škole. 

Nastartování sociálních kanálů

Netroufáte si začínat od nuly? Chcete pomoct nastartovat sociální sítě?  Pravidelně také publikujeme tematické články, které vám mohou být užitečné.

Vedení kampaně pro úspěšný nábor

Nechte si řídit vaše kampaně profesionály. Máme se školami letité zkušenosti a již jsme nejednu kampaň spouštěli - dokážeme tak vsadit na jistotu a vyladit kampaň k dokonalosti. Přesně tak, aby splňovala vaše cíle (například oslovit a dostat na váš web co nejvíce relevantních uchazečů). Díky našim pravidelným reportům se o tom můžete přesvědčit.

Konzultace, budování image školy na veřejnosti

Sociální sítě jsou vaše vizitka. Jsou místem, kde si budoucí studenti a jejich rodiče udělají rychlý obrázek o tom, jak velkou námahu škola vynakládá na komunikaci. Pomůžeme vám ale i s tradiční offline prezentací jako jsou billboardy a letáčky.

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů